PRAMİT CAN TURİZM İNŞAAT YAPI SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. 2003 yılında İnşaat Dekorasyon ve Taahhüt İşleri Alanlarında Hizmet vermek, üzere kurulmuştur.Firmamız İnşaat İnce Yapı Elamanları Konusun Satış ve Uygulama Hizmeti vermektedir.

Alçıpan,Asma Tavan,Alçıpan Bölme Duvar,Metal Tavan,Metal Asma Tavan,Taşyünü Tavan,Taşyünü Asma Tavan,Sistemleri,Zemin Kaplama Sistemleri,Epoksi,Epoksi Kaplama,Epoksi Boya,Akustik Ses Yalıtımı,Akustik Tavan,Akustik Duvar Kaplaması,Boya İşleri,Saten Boya,Plastik Boya,Dış Cephe,Silikonlu Boya,İtalyan Boya,Dekoratif Boya İşleri,Alçı,Alçı Sıva İşleri,Makinalı Alçı Sıva,SuYalıtımı,Mebran Kaplama,Isı Yalıtımı Mantolama, Self Leveling Şap,Dök Şap,Endüstriyel Şap,Endüstriyel Zemin Kaplaması,Seramik,Fayans,Kaplama İşleri,Bina,Yıkım Söküm İşleri,Komple Anahtar Teslimi İnşaat dekorasyon ve Taahhüt İşleri alanlarında hizmet vermektedir.


Firmamız mimari çözümlerin üretim ve uygulaması aşamasında, mükemmel ve sürekli kalite anlayışını ,ana hedef olarak belirlemiştir.

Talep edilen ihtiyaca yönelik müşteri istekleri ışığında sorgulayıcı ve araştırmacı bakış açısını ön plana çıkararak kalite, fonksiyonellik ve estetik ilkeleri ile çağdaş yaşam alanları oluşturmak  ana hedefimizdir.

İnce işler konusunda proje ve anahtar teslimi taahhüt hizmetleri veren firmamız, kaliteden ödün vermeyen iş anlayışı ve projeyi tüm boyutları ile üstlenebilecek mimari ve teknik kadrosu ile müşterilerinin tüm taleplerine cevap verebilmektedir.

Uygulama alanlarımızda ekonomik şartların elverdiği ölçüde ve fonksiyonların doğru çözümüne öncelik vererek çalışmaktayız.

Sektörde uzun süre uygulama işleri gerçekleştirmemizin devamı bize kullandığımız isim yapmış markalarla çözüm ortaklığı yapmaya yöneltmiştir. Bu dünyaca ünlü markaların temsilcilikleri ile oluşturduğumuz teknik çözüm ortaklığımız ile  müşterilerimizin birçok gereksinimini kendi bünyemizdeki en iyi fiyat ve en yeni tasarım ürünleri ile karşılamaktayız.

VİZYONUMUZ

PRAMİT CAN TURİZM İNŞAAT YAPI SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ'ne, kurumsal bir kimlik kazandırmak, iş güvenliği, çevre duyarlılığı, kalite bilinci ilkeleriyle PRAMİT CAN İNŞAAT YAPI SİSTEMLERİ'ni sektöründe model bir kurum haline getirmektir.

MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz, dürüstlüğümüz ve örgütsel verimliliğimiz ile; müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye katmaya çalıştığımız değeri sürekli ve belirgin biçimde arttırmaktır.